Zarząd Fundacji

Jerzy Natkański – prezes Zarządu

Jerzy Natkański

Jerzy Natkański

Himalaista, wszedł na Gasherbrum II i Broad Peak. Uczestnik wielu wypraw w góry wysokie m.in. na Dhaulagiri, zimowej na Nanga Parbat /kierowanej przez Andrzeja Zawadę/, zimowej na Makalu i zimowej Netia-K2. Dokonał pierwszego wejścia na Borondo Sar (6800 m.) w Karakorum. Kierował wyprawami unifikacyjnymi programu Polski Himalaizm Zimowy PZA na Manaslu (2012) i Dhaulagiri (2013).

Był sekretarzem generalnym i wiceprezesem Polskiego Związku Alpinizmu. Od 2004 roku jest dyrektorem zarządu Fundacji Wspierania Alpinizmu Polskiego im. J. Kukuczki. Jest przedsiębiorcą.

Kacper Gradoń – wiceprezes Zarządu

Taternik. Jeden z inicjatorów i nieformalny szef Akcji Społecznej Śmigło dla Tatr. Był członkiem zarządu Fundacji Wspierania Alpinizmu Polskiego im. Jerzego Kukuczki.Obecnie jest członkiem Rady tej Fundacji oraz Sądu Koleżeńskiego PZA. Pracownik naukowy Uniwersytetu Warszawskiego, dr kryminologii. Był członkiem Sądu Koleżeńskiego PZA.

Aleksandra Surawska

Tamara Styś – członek Zarządu

Tamara Styś

Tamara Styś

Himalaistka, weszła na Gasherbrum II, Ama Dablam, Pik Lenina. Uczestniczka letnich wypraw na Gasherbrum I oraz K2. W 2012r podczas zimowej wyprawy na Gasherbrum I dotarła do wys. 7200m, co stanowi kobiecy rekord wysokości zimą w Karakorum oraz w zespole z Alexem Txikonem dokonała pierwszego zimowego wejścia na Gasherbrum I South (7109m).

Marketingowiec, współorganizatorka i uczestniczka akcji społecznych (m. in. projekt „Z hałdy w Himalaje” z Fundacją Ulica czy szkolenie kobiet nepalskich na przewodników trekkingowych z Fundacjami: Czarodziejska Góra i Empowering Women of Nepal).